به جمع دوستان و خانواده شبکه اینترنتی خودتون، باور، خوش آمدید. جایی‌که در اون و از طریق اون می تونید با یاد گرفتن و استفاده از مهارت‌های مناسب و درست، طرز فکر و بینش خودتون رو در زندگی و کسب و کار و روابط خانوادگی خودتون، اونطور که دوست دارید و مسلما لیاقت و توانایی اون رو هم دارید، بهبود ببخشید. چه از نظر اقتصادی، چه از نظر حرفه‌ای و کاری و یا برای دست یافتن به آرامش و رضایت بیشتر در زندگی.

قبل از هر چیزی، در مورد کارهایی که تا حالا انجام دادیم تا بتونیم این منبع اطلاعاتی بزرگ و جالب رو امروز در اختیار و دسترس شما قرار بدیم، یک توضیح کوتاهی میدم…

بعد از بیشتر از دو سال تلاش، برنامه ریزی، تحقیق، کنکاش و مشورت ، امروز ما این توانایی رو به دست آوردیم که با یک ذهنیت مثبت، هدفی مشخص، انگیزه‌ای قوی و با تلاشی بی‌پایان، آنچه را که در توان خودمون داریم، در راه بهتر کردن خودمون و شما عزیزان، به زبان شیوای فارسی و در رابطه با فرهنگ و در راستای ارزش‌های اجتماعی و معنوی این خانواده بزرگ و بی‌نظیر ایرانی، در اختیار شما بگذاریم.

حالا چرا باور؟ باور یک کلمه ایدئولوژیکی یا مذهبی و یا به اصطلاح، فرهنگی نیست.  منظور از باور اینه که اگر شما به موفق ترین و ثروتمندترین آدم های دنیا، نگاه کنید، می‌بینید که اون چیزی که اونها رو از دیگران متفاوت کرده، یعنی اون راز موفقیت اون آدم‌ها، در واقع اون باوریه که اون‌ها به توانایی‌های خودشون دارند که بتونند با ایمان کامل و با پشتکار بسیار قوی، تا رسیدن به هدفشون از پا نایستند و به اون چیزی که در زندگیشون می‌خواند برسند. حالا این ممکنه ثروت باشه، ممکنه آرامش باشه، ممکنه روابط خوب خانوادگی باشه، روابط درست با همسر یا بچه‌ها باشه.

این باور، باور به خودمونه، باور به خودتونه، باور به شماست، به توانایی‌ها و قابلیت‌هایی که همه ما در درونمون و در وجودمون داریم. ما می‌تونیم با شناخت بهتر از این توانایی‌ها و از این آگاهی‌ها، اگر الگوی غلطی رو در باورهای خودمون می بینیم اون‌ها رو تغییر بدیم و دوباره برنامه‌ریزی کنیم تا ما هم مثل اون افراد موفق و ثروتمند، بتونیم به اون چیزی که می‌خوایم برسیم.

اما این فقط یک طرف سکه هست، طرف دیگه سکه، موانع، محدودیت‌ها و فشارهایی هستند که ما خودمون در سر راه رسیدن به موفقیت خودمون می‌گذاریم که بیشتر اون‌ها محدودیت‌های ذهنی و باوری ما هستند که جلوی رسیدن ما رو به اونچه که واقعا، هم توانایی اون رو داریم و هم لیاقت اون رو، می‌گیرند.

حالا، سوال اینجاست که در چنین شرایطی که در بسیاری از جوامع امروزی، به خصوص جوان‌ها، دچار مشکلات و اختلال‌های روحی، روانی و احساسی شدند، وظیفه انسانی ما چیست؟ چطور می‌تونیم در چنین شرایط حاد و مشکل سازی به هم کمک کنیم تا بتونیم با اون پتانسیل و نیروی عظیمی که تک تک ما در وجود خودمون دفن کردیم، ارتباط دوباره برقرار کنیم؟ چطور می‌تونیم این باور، این نیروی عظیم رو، در وجود خودمون پیدا کنیم و اون رو بیدار و فعال کنیم.

اما مهم‌ترین چیز اینه که اول از همه، شما باید بتونید که در ذهن و در وجود خودتون، با وضوح کامل مشخص کنید و بفهمید که چه چیزی رو می‌خواهید به دست بیارید و هدف و خواسته شما از زندگی چیه. اگر شما حاضرید که این کارو انجام بدید، ما هم می‌تونیم در کنار شما باشیم و به شما کمک کنیم که به این خواسته خودتون برسید، به همین سادگی و بدون شک و تردید. من به این نتیجه باور دارم.

هدف باور این هست که شما به قدرت و پتانسیل عظیم درونی خودتون دستیابی پیدا کنید، پس شما هم در سایت ما ثبت‌نام کنید:

bavarnet.ir

می‌تونید برنامه ها رو از طریق سایت ما، دانلود کنید که تمامی مطالب آن بر طبق مجوز‌های قانونی ایران هستند.

از تک تک شما عزیزان خواهش می‌کنم که نظرات و تجربیات خودتون رو حتما با ما در شبکه باور به اشتراک بگذارید.

من به شما و توانایی‌های شما باور دارم. ازتون می‌خوام که شما هم به خودتون باور داشته باشید و مسلما موفق خواهید بود. پس بریم که در این کاروان خود باوری، در کنار هم به اون چیزهایی که در زندگی می‌خواهیم برسیم.

در مسیر خودباوری خودتون مانا و پویا باشید.